Değerli Meslektaşlarımız;

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği ve Acıbadem Üniversitesi işbirliği ile 20-21 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceğimiz Paramedik Challenge Türkiye ve Paramedik Öğrenci Sempozyumuna sizleri davet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Paramedik Challenge Türkiye ve Paramedik Öğrenci Sempozyumu ile; Paramedik öğrencilerine, çalışma hayatında karşılaşacakları olaylar için zorlu ve eğlenceli bir eğitim ve deneyim sunmayı amaçlamaktayız. Bilim, uzmanlık ve tecrübeyi teknoloji ile buluşturan Paramedik Challenge Türkiye, paramedik öğrencilerine gelecek vizyonu kazandırarak ülkemizin her noktasında bütün hastalara aynı kalite ve standartlarda acil sağlık hizmeti sunulmasını hedeflemektedir.

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan Paramedik Öğrenci Sempozyumu ile, günümüzde yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmeleri hem Meslektaşlarımıza hemde Paramedik öğrencilerine en etkili şekilde aktararak ülkemizde Acil Sağlık Sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı, yaşadığımız sorunlara karşı da ortak aklı hakim kılmayı hedefliyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’İstanbul, bizim tarihimizin ve uygarlığımızın bir özetidir’’ dediği; doğası, tarihi mirası ve kültürel zenginlikleri ile eşsiz bir öneme sahip, kıtaları birleştiren sevgi ve barış şehrinde buluşmak dileği ile….

Sevgi ve Saygılarımla…

Abdullah BALTACI

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Y.K. Başkanı